O nás

O nás

Ako to všetko začalo?

Síce naša akadémia vznikla v roku 2015, ale naša cesta sa začala oveľa skôr. Aj keď sme sa navzájom nepoznali, tak už od malička nás spájala láska k športu. Dvaja z našich zakladateľov, Lukáš a Andrej, to spolu ťahajú už zhruba od 8 rokov, kde svoju lásku k športu dokazovali pri hraní ľadového hokeja. Ako čas plynul, tak chalani už boli stredoškoláci a v tomto čase sa k nimi pripojila, tá krajšia časť nášho tímu, Deniska, ktorá od malička prejavovala svoje športové nadanie v tanci. Ako to už býva zvykom pri mladých chalanoch, tak chalani postupne začali objavovať svet Fitness, ktorý im čoraz viac učaroval. Ako mladí hokejisti boli viac zvyknutí na intenzívne funkčné tréningy, čo zrejme malo vplyv aj na ich súčasné vnímanie trénovania. Netrvalo dlho a Deniska, ktorá bola z tanca zvyknutá na intenzívne tréningy prevažne s vlastnou váhou, sa k nim pripojila a zdielala ich cestu s nimi. Ako sme všetci dospievali, tak postupne sa náš sen o NHL alebo Broadway rozplynul. Ale ako sa hovorí: "Kde sa niečo končí, tam niečo nové začína." A veru aj začalo. :)
Keďže našim cieľom bolo poskytovať profesionálne funknčné tréningy, tak chalani sa snažili stále zdokonaľovať a získavať čo najviac informácií o tom, ako zostaviť efektívny funkčný tréning. Časom absolvovali viacero seminárov, tréningových školení a kurzov, výsledkom čoho bolo získanie rôznych certifikátov. A v tom, v roku 2015, vzišiel nápad o vytvorení akadémie, ktorá bude ponúkať viacero funkčných tréningov.
Tak sme všetci spoločne našli svoju vášeň, ktorú sa snažíme pretaviť do znalostí a vedomostí, čoho výsledkom sú profesionálne funkčné tréningy, určené naozaj pre každého.