Začni!

Začni!

Nový projekt z dielne PRANDI FIT ACADEMY!!!


Nemusíte čakať na nový rok, mesiac alebo pondelok. Na to, aby ste začali zdravšie žiť, musíte ZAČAŤ!

My v Prandi Fit Academy vieme, že je mnoho ľudí, ktorí by chceli cvičiť, ale chýba im motivácia, sparingpartner, vedomosti ako cvičiť alebo si to jednoducho nemôžu dovoliť. Preto sme vytvorili unikátny projekt s názvom: „ZAČNI!
V tomto projekte je našim cieľom vytvoriť pre vás ideálne podmienky na splnenie vašich športových cieľov. 

Pre koho je tento projekt určený?

Hlavne pre tých, ktorí to s cvičením a svojou životnou zmenou myslia vážne a sú odhodlaní ísť do toho naplno.

Nová VIP permanentka:

Spolu s týmto projektom sme vytvorili aj novú možnosť pre vás, vo forme Individuálnej VIP permanentky. Táto permanentka obsahuje neobmedzený vstup na individuálne tréningy a neomedzený vstup do fitness centra, pričom máte garantovaných minimálne 10 individuálnych tréningov počas mesiaca. Garancia 10 tréningov znamená, že počas jedného mesiaca máte istých 10 tréningov, ale v prípade záujmu sa po dohode s vaším trénerom, môžete dohodnúť aj na vyššom počte individuálnych tréningov.

VIP permanentka teda obsahuje:
- neobmedzený vstup do fitness centra
- minimálne 10 individuálnych tréningov
- príručku zdravého životného štýlu
- testovanie tréningového progresu
- analýzu tela na diagnostickej váhe

TOTO všetko za 150€/mesiac.

Takže už stačí len vybrať si svojho trénera. Môžeš tak urobiť aj podľa toho aké preferencie na svojho klienta máme, aby sa naše sily spojili a spoločne tak dokázali maximum ;)

Andrej Prandorfy

Rád by som ti v skratke predstavil ako by mala vyzerať naša spolupráca. Keďže som od malička hrával hokej a športoval, vždy som bol vedený k tvrdej práci a maximálnom nasadení na tréningoch. To vyžadujem aj od teba. Mám rád ľudí, ktorí sa neboja ísť za hranice svojej komfortnej zóny a sú ochotní spraviť aj niečo na viac, aby boli úspešní. Tréningy nebudú jednoduché, ale ako sa hovorí: ,,Keby to bolo jednoduché, robil by to každý." Takže aby sme naplnili tvoj cieľ bude je potrebné, aby sme boli na jednej vlne. Len tak sa nám to môže podariť. Teším sa na teba a viac info o mne sa dozvieš ak klikneš na moje meno ;)

Nina Kováčiková 

Ahoj moje meno je Nina, baví ma trénovať s ľudmi , ktorí milujú pohyb a hry. Tréningy so mnou obsahujú rôzne gymnastické prvky ako napríklad stoj na hlave, balančné pozície na rukách , ďalej cvičenia na rozvoj flexibility, mobility, ale aj komplexnej sily. 
Po kliknutí na moje meno sa o mne môžeš dozvedieť viac :) 

Lukáš Klonga

Ahoj volám sa Lukáš. Naša spolupráca by mala vychádzať zo zodpovednosti, pretože len tak budeme vedieť dosiahnuť cieľ, ktorý si stanovíme. Naše tréningy budú zábavné, ale aj dosť tvrdé. Naučíme sa nové veci, ktoré ti pomôžu aj v každodennom živote, a keďže sa aktívne venujem behu tak určite zaradíme do tréningu aj túto aktivitu. Mám rád ľudí, ktorí sú cieľavedomí, idú si za svojím cieľom, majú radosť z pohybu a chcú skúsiť niečo nové. Po kliknutí na moje meno sa o mne môžeš dozvedieť viac :)

Miloš Studený

Ahojte. Volám sa Miloš a moja filozofia ako trénera je mať zdravé, funkčné a silné telo. Snažím sa pomôcť ľuďom k zmene ich životného štýlu, ktorá začína už pri prvom tréningu. Ak sa chcete dozvedieť viac stačí kliknúť na moje meno.